Wybierz swój język

2020 Szafarnia Gdańsk

akończone prace remontowe na przystaniach jachtowych w Gdańsku, w ramach zadania pn.:,,Wykonanie robót remontowych na nabrzeżach rzeki Motławy i Martwej Wisły”

Z zadowoleniem informujemy o ukończeniu zadania polegającego na wymianie podkładów wytyków cumowniczych na dwóch przystaniach jachtowych w Gdańsku Realizacja tego projektu miała kluczowe znaczenie dla poprawy infrastruktury i bezpieczeństwa na przystaniach.

Zakres prac obejmował rozbiórkę istniejących drewnianych podkładów wytyków cumowniczych, popularnie nazywanych "Y-bomami", oraz wykonanie nowych podkładów z deski syntetycznej. Nowe podkłady zapewniają nie tylko większą trwałość, ale także łatwiejszą konserwację i odporność na warunki atmosferyczne.

Prace budowlane były prowadzone na dwóch przystaniach jachtowych, zlokalizowanych przy ul. Tamka oraz przy ul. Szafarnia,od 15 listopada 2019 roku do 29 stycznia 2020 roku.

Jesteśmy przekonani, że nowe podkłady wytyków cumowniczych przyczynią się do zwiększenia komfortu użytkowników naszych przystani oraz poprawy estetyki całego terenu.

  

Galeria PRZED

 

Galeria PO