Wybierz swój język

2020 Pomost pływający Gdańsk

Zakończenie inwestycji: "Naprawa pomostu pływającego w Marinie Gdańsk poprzez montaż 12 sztuk martwych kotwic o masie 5 t. każda".

Z przyjemnością ogłaszamy zakończenie naszej najnowszej inwestycji związanej z remontem nabrzeży w Gdańsku. Po intensywnych tygodniach pracy i poświęcenia, z dumą informujemy, że prace budowlane zostały zakończone zgodnie z planem.

Rozpoczęcie prac miało miejsce dnia 5 października 2020 roku, a zakończenie nastąpiło zgodnie z harmonogramem 24 listopada 2020 roku.

Nasza firma podjęła się tego ambitnego przedsięwzięcia z pełnym zaangażowaniem, mając na celu poprawę stanu infrastruktury nabrzeża, co przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa oraz komfortu korzystania z tego obszaru.

W ramach realizacji tego projektu przeprowadziliśmy szereg kluczowych działań, w tym:

  • zdemontowanie i zutylizowanie 4 istniejących kotwic;
  • zamontowanie 12 sztuk martwych kotwic wykonanych z betonu o masie 5000 kg, wyposażonych w ucho z pręta ze stali nierdzewnej, zakotwione w bloku betonowym;
  • zakupienie i dostarczenie stalowych łańcuchów w ilości 12 odcinków po 15 metrów każdy, łącznie 180 mb. oraz szekle w ilości 12 szt.;
  • zatopienie martwych kotwic przy pomostach zgodnie z załączonym szkicem oraz zamontować łańcuchy w sposób krzyżowy do stalowych uszu przy segmentach pomostu pływającego.

 

Galeria PRZED

 

Galeria PO

 

Lokalizacja