Wybierz swój język

Specjalista ds. administracyjnych

Nazwa stanowiska

Sposób Zatrudnienia
Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy
Pełen etat

Lokalizacja
Gdańsk

Opis stanowiska

Specjalista ds. administracyjnych to samodzielne stanowisko, które wymaga samodyscypliny i umiejętności wykonywania różnorodnych zadań. Do głównych obowiązków należą:

  • powadzenie dziennika podawczego – przyjmowanie i rejestracja korespondencji, wysyłanie korespondencji
  • prowadzenie rejestrów:
    • umów,
    • faktur zakupowych,
    • dokumentów kadrowych,
    • dokumentów zarchiwizowanych,
    • książek
  • archiwizacja dokumentów spraw zakończonych
  • przekazywanie oryginałów dokumentów kadrowych do Kadr
  • zaopatrywanie biura w art. spoż., hig., biurowe
  • obsługa służbowych skrzynek mailowych – odbieranie i dystrybucja wiadomości do poszczególnych pracowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: administracja, zarządzanie, ekonomia, archiwistyka lub pokrewne.
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość programów: biegła znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel.
  • Znajomość przepisów: orientacja w zagadnieniach księgowych oraz kadrowych.
  • Umiejętności komunikacyjne: względem współpracy z klientami, dostawcami oraz innymi członkami zespołu, wymagana jest dobra komunikacja zarówno werbalna, jak i pisemna.
  • Umiejętność pracy w zespole: specjalista ds. administracyjnych musi być zdolny do efektywnej pracy w zespole, współpracy z innymi członkami zespołu i kierownictwem oraz przestrzegania wyznaczonych terminów i celów.
  • Organizacja i zarządzanie czasem: umiejętność efektywnego zarządzania czasem i priorytetami. Doskonała organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Dokładność i dbałość o szczegóły: niezawodność, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z rynkowymi standardami dla danej lokalizacji i specjalizacji zawodowej.

  • Stabilne zatrudnienie oraz perspektywę długoterminowej współpracy

  • Przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mogą się rozwijać, dzielić wiedzą i współpracować z innymi członkami zespołu.

  • Praca przy pomocy nowoczesnych narzędzi i technologii ułatwiających wykonywanie obowiązków na najwyższym poziomie.

  • Przyznawanie premii za osiągnięcia, dodatkowe benefity, takie jak lunch w biurze, firmowe wydarzenia integracyjne.

  • Zapewnienie możliwości utrzymania równowagi między życiem zawodowym a osobistym poprzez elastyczne podejście do urlopów.

  • Wsparcie w rozwijaniu umiejętności miękkich, takich jak komunikacja, zarządzanie projektem, przywództwo czy efektywna współpraca w zespole.

  • Dofinansowanie prywatnej opieki zdrowotnej, karta PZU Sport.

  • Stałe godziny pracy od 8:00 do 16:00, co umożliwia pracownikom planowanie swoich obowiązków pozazawodowych i zapewnia stabilność harmonogramu.